Teknoloji

YouTube Premium

Uzun süredir yurt dışında aktif durumda olan YouTube Premium, Türkiye’de henüz yeni faaliyete geçti. Lakin tam anlamıyla yaygınlaşmış değil.

YouTube Premium pek yaygınlaşmadığı için, kullanıcılar YouTube Premium nasıl kullanılır, abonelik fiyatları ne kadardır ve nasıl üye olunur gibi sorulara yanıt aramaya başladı.

YouTube Premium kullanabilmek için belli bir ücret karşılığında abone olarak, reklamlar olmaksızın video izlemenize, izlediğiniz videoları cihazınıza indirmenize ve sonrasında internete ihtiyaç duymadan izleyebilmenize olanak sağlar. Buna ek olarak YouTube Premium, abone olduğunuz kanalların paylaştıkları en son videoları da otomatik olarak cihazınıza indirebiliyor.

YouTube Müzik ya da YouTube Premium, dişli ve uzun süredir faaliyette olan rakibi Spotify’ınönüne geçebilir mi bilinmezlakin,YouTube bünyesinde bulunan birçok şarkının Spotify’da bulunamaması ve YouTube’nin geniş şarkı ve video kütüphenesiYouTubePremium’u çok daha cazip kılmakta.

YouTube Premium’a nasıl üye olunur ? Abonelik nasıl başlatılır ?

YouTube Premium’a bilgisayardan nasıl üye olunur ?

Ekstra bir hesap açmanıza gerek kalmadan gmail hesabınız ile YouTube adresine giriş yaparak, ekranın sol kısmında bulunan YouTube Premium sekmesinden abone olabilir, ilk 1 ay deneme süresini başlatabilirsiniz.

YouTube Premium Öğrenci İndirimi

YouTube Premium’da tıpkı diğer içerik servisleri gibi, öğrenci olan kullanıcılarına indirim hakkı tanıyor. YouTube Premium öğrenci indiriminden faydalanabilmek için, abonelik ekranına gelin ve ekranın biraz altında bulunan öğrenci planı seçeneğine tıklayın. Bu sayfadan öğrenci aboneliği başlatabilir ve indirimden yararlanabilirsiniz.

YouTube Premium aboneliğiniz başlatıldıktan hemen sonra, YouTube Premium’u ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmadan hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. YouTube mobil uygulaması üzerinden videoları indirebilir, arkaplanda oynatmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda satın aldığınız abonelik ile YouTubeMusic’den de faydalanabiliyorsunuz.

  • çenekleri ve fiyatları;
  • üzikaboneliği (Bireysel): Aylık 13,99 TL
  • Aylık 20,99 TL
  • çeneklerinden tamamı ilk üç ay ücretsiz.

Bir önceki yazımız olan Türkiye'de En Çok Para Harcanan 8 Uygulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
avukat