Teknoloji

Xiaomi’den Çocuklara Özel Akıllı Saat: Bunny Smartwatch 4 Pro

Teknoloji sektörünün öncülerinden biri olan Xiaomi, tamamen çocuklara yönelik olan Bunny Smartwatch serisine bir yenisini daha kattı; Bunny Smartwatch 4 Pro.

Hiç şüphesiz hayatımızın bir çok alanında kolaylık sağlayan akıllı saatler, gün geçtikçe güncellenmeye ve yeni özellikler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Gerek fitness faaliyetlerimizde, gerekse kolayca sesli-görüntülü görüşmelerimizi yapmamızı sağlamasıyla hayatımızda büyük bir önem taşıyor. Yeni nesil akıllı saatler yapay zeka algoritmaları sayesinde, güvende olup olmadığımızı ve yaşam fonksiyonlarımızı kayıt altına alabiliyor. Xiaomi’nin akıllı saat pazarına sunmak için hazırlandığı akıllı saat; Bunny Smartwatch 4 Pro tam da bu noktada çocukların güvenliğini bir üst seviyeye taşıyor. Xiaomi Mi Bunny Smartwatch 4 Pro ismine sahip bu akıllı saat, her yönüyle çocuklara özel üretilecek. Şık ve ergonomik tasarıma sahip olan akıllı saat, 1,14 inç AMOLED ekran üzerine kurulmuş. 2.5 boyutlu kavisli cama sahip ekran, 320×260 piksel ekran çözünürlüğü sunuyor. Ayrıca saatin ekranında çizilmeye, darbelere ve kırılmaya karşı oldukça dayanıklı olan Cornin Gorilla Glass 3 tercih edilmiş.

Cep telefonlarından bağımsız olarak kullanılan bilen akıllı saatte 4G LTE özelliği bulunuyor. Bunny Smartwatch 4 Pro bünyesinde bir adet SIM kart yuvası, 2 Megapisel ön kamera bulunuyor. Ne zaman tanıtılacağı ve ne zaman satışa sunulacağı konusunda net bir bilgi bulunmayan Bunny Smartwatch 4 Pro, çocuğun bulunduğu konumu, uyku düzenini ve haraketliliğini anlık olarak takip ederek size net ve ayrıntılı rapor verebilme özelliğine sahip.

Çocuk, daha önce belirtilen lokasyon dışına çıktığı taktirde, size konumla birlikte uyarı bildirimi geliyor. Bunny Smartwatch serisi gerçekten de özellikleri ile tamamen çocukların ihtiyaçlarını ve güvenliğini sağlayacak bir akıllı saat serisi olarak çıkıyor karşımıza.

Saatin en dikkat çeken özelliği ise üzerinde bulunan SOS butonu oluyor. Butona basıldığı andan itibaren 7 saniye süren bir ses kaydı ve konum bilgisi ebeveynlerin cep telefonlarına iletiliyor.

Su geçirmeyen akıllı saatte radyasyon seviyesi en düşük seviyede olacak şekilde ayarlanmış. Xiaomi Bunny Smarwatch 4 Pro’nun fiyatı ise 59 dolar olacak.

Bir önceki yazımız olan Samsung'un Yeni Telefonu Galaxy Note 11'de Ön Kamera Olmayacak Mı ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı