Teknoloji

Whatsapp Mesaj Takibi

Günümüzde en çok kullanılan mesajlaşma yöntemi whatsapp ve siz de çocuğunuzun whatsapp kullanarak kimle konuştuğunu merak ediyorsanız onun haberi olmadan bunu öğrenebilmeniz için telefonuna casus yazılım yüklemeniz yeterli olacaktır. Artık pek çok kişi tarafından kullanılan bu yazılım ile iletişim kopuklukları nedeniyle oluşan cevapsız soru kalmamaktadır. Telefon dinleme programı en çok eşinin kendisini aldattığından şüphelenen kişiler tarafından kullanılmaktadır . Programın pek çok özelliği bulunması ile takip edilmek istenen kişilerin sizden gizlediği hiçbir şey kalmayacak ve artık onun kimlerle konuştuğunu ve neler yaptığını öğrenebileceksiniz.

Telefon Takip Programı İle Neler Yapılabilir?

Akıllı telefonlar insanları hayatlarının merkezinde yer alıyor haberleşme dışında sosyal medya hesaplarını da bu telefonlar aracılığı ile kullanıyorlar. Bu urumda bir insanın neler yaptığının öğrenilmesi için peşine bir dedektif takılmasına gerek bırakmıyor bunun yerine telefonuna 3 dakikada ve basit bir şekilde telefon takip programı yüklenmesi yetmektedir. Bu program ile kişinin telefon konuşmaları dinlenmekle kalmaz ayrıca ortam dinlemesi de yapılabilir. Telefonda kullanılan whatsapp, facebook, instagram, hangout, line gibi uygulamalar ve yapılan yazışmaları istediğiniz gibi kontrol altında tutabilirsiniz. Gönderilen ve gelen kısa mesajları görebilirisiniz. Telefon rehberine ulaşabilirsiniz. Gittiği yerlerin adresinin öğrenilmesi için ise lokasyon bilgisini bu program sizlere vermektedir.

Casus Yazılım Nasıl Yüklenir?

Telefon dinleme yapılabilmesi için özel bir yazılımın dinlenecek telefona yüklenmesi gerekmektedir. İnternette okuduğunuz her bilginin doğru olduğunu düşünmeyin artık sizi kandırmak için söylenen sözlere de inanmayın. Çünkü bu yazılımı uzaktan yüklemek mümkün değildir. Telefonu elinize almanız ve birkaç basit işlem yapmanız gerekmektedir. Bunun dışında bir şey yapılmasına gerek yoktur ve artık istediğiniz bilgiler size anlık olarak ulaştırılacak artık birlikte olduğunuz kişiler size yalan söyleyemeyecektir.

Bir önceki yazımız olan Vestel Telefon Takibi başlıklı makalemizde vestel dinleme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. ama eğer telefonuna casus program yükldiğiniz kişinin bundan haberi yoksa siz ondan izinsiz yapıyorsanız bu hiç de etik bir durum olmayacaktır..teşekkürler

  2. Ben bunu nereden indirebilirim ücretli mi reklam içeriyor mu bir de virüs falan var mıdır telefona zararı olur mu?

  3. Diyelim ki ben bunu eşimin telefonuna kurdum onun bütün aramaları mesajları whatsapp konuşmaları herşeyi bana gelecek mi mail olarak mı geliyor nasıl geliyor bilgisayar üzerinden izleyebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
avukat