Mobil

Vivo V17: Elmas Kesimli Yeni Nesil Kameraya Sahip Telefon

Günlerdir merakla beklenen Vivo V17 bugün çok net bir şekilde gözüktü. Hem ön kısmından hem de arka kısmından çok net bir şekilde görüntülenen Vivo V17 telefonun arka tasarımı ile fazlasıyla iddialı.

Vivo çıkardığı telefon ile Türkiye  pazarına resmi olarak ilk adımını attı.  Bu haber aylar önce duyurulmuştu. Fakat uzun süredir Vivo Türkiye ekibi olarak sessizliğini fazlasıyla koruyor.

Fakat görünen o ki kısa süre içerisinde Vivo Türkiye pazarına giriş yapacak ve birçok yeni modeli de satışa çıkaracak. Bu modellerden biri olarak düşünülen Vivo V17 elmas kesimi arka tasarımı ile tekrardan karşımıza çıkacak.

Bugün çıkan görüntüler telefonun sadece arkasını değil ön tasarımınıda  gözler önüne serdi. Arka tasarıma baktığımız da dörtlü bir kamera tasarımı görüyoruz. Bu kameraların bilinen üzerine teknik özellikleri ise şöyle olacak. Ön tarafta 32 Megapiksel selfie kamerası bulunurken ana kamera 48 Megapiksel 8 megapiksel geniş açı 2 megapiksel derinlik sensörü 2 megapiksel macro kamera olarak tasarlanmıştır. Telefon bugün çıkan görüntüler sayesinde ilk defa önden görüldü. Dikkatli bir şekilde bakıldığında damla çentiğin  fazlasıyla azaldığını fark ediyoruz. Bu da yeni model bir ekran teknolojisinin tasarımını bize kanıtlıyor.

Bir önceki yazımız olan Vivo S5 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı