Teknoloji

Slayt Hazırlamak İçin Kullanılan En İyi 6 Program

Slayt sunumları, öğrencilik yıllarından başlayarak iş yaşantımıza kadar kullandığımız bir gereklilik haline geldi. Slayt sunumu yaparken etkileyici görseller ve efektler kullanmak, dinleyicilerin dikkatini çekmek için oldukça önemli unsurlardır. Piyasada hali hazırda bir çok slayt hazırlama ve düzenleme yazılımı yer alsa da, her zaman daha iyisini kullanmak istiyoruz ve en iyi slayt hazırlama programı hangisi diye araştırmalar yapabiliyoruz. İşte bu sorularınız için sizlere en iyi 6 slayt programını listeledik.

En İyi Slayt Programları;

Slidely

Slidely, bir slayt oluşturma yazılımından çok daha fazlasını sunuyor. Fotoğraf kolajları ve kaliteli resim koleksiyonları oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi slayt hazırlama programlarından biri olan Slidely, aynı zamanda sunumlarınızı paylaşmanıza da olanak tanımaktadır.

Öte yandan en iyi slayt hazırlama programlarından biri olan Slidely, Twitter ve facebook gibi popüler mecralardan bazı görsellerin içe aktarılmasına da olanak tanıyor.

DVD Slideshow GUI

DVD Slideshow GUI, slayt sunumlarınızı hazırlamanızı ve sonrasında da bu sunumları Blu-ray ve DVD formatına dönüştürmenize ya da diğer video formatlarına dönüştürmenizi sağlıyor. DVD Slideshow GUI’ın en önemli özelliği ise, grafik kullanıcı ara yüzüne sahip açık kaynak kodlu bir program olmasıdır.

DVD Slideshow GUI, slayt gösterilerinde kullanabilmeniz için 245 geçiş efekti sunmakta. Öte yandan canlı arka planlar ve görüntü animasyonları da kullanmanıza olanak tanıyan program, eklenen efekt ile birden fazla arka plan kullanmanızı sağlıyor.

Picovico

Picovico, ekstra bir uğraş gerektirmede slayt sunumları videoları yaratmanızı sağlayan, online olarak kullanılan web tabanlı bir uygulamadır. Oldukça kolay kullanıma sahip olan uygulamayı, ücretsiz bir hesap açarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Slayt sunumu oluşturmak için sitenin ana sayfasında bulunan video oluştur butonuna basarak, slayt oluşturmaya başlayabilirsiniz.

iSkysoft Slideshow Maker

iSkysoft Slideshow Maker’ı diğer slayt sunumları yapmanızı sağlayan uygulamalardan ve yazılımlardan ayıran en önemli özelliği, oldukça kolay kullanımlı bir ara yüze sahip olmasıdır. Slayt oluşturmak için yapmanız gereken tek şey, başlangıçta kullanacağınız görselleri ve videoları eklemek olacaktır.

Proshow Gold

Oldukça kolay kullanıma sahip program, video, müzik ve görüntü entegrasyonu ile basit ve oldukça hızlı bir platformdur. Kolay kullanıma sahip olan Proshow Gold, Picasa ve Facebook gibi bir çok farklı platformdan görsel ve video almanızı sağlamaktadır. 

Proshow Gold, videoları da içeren müzik ve görüntü entegrasyonu için hızlı ve basit bir platformdur. Bu süper verimli program, Facebook, Picasa gibi pek çok farklı platformdan medya almanızı sağlar.

Magix PhotoStory Deluxe

3 boyutlu ve HD kalitede slayt sunumları yaratmanızı sağlayan Magix PhotoStory Deluxe oldukça profesyonel özelliklere sahip slayt uygulamalarından, yazılımlarından biridir. Sadece 64 bit Windows sürümü ile uyumlu olan Magix PhotoStory Deluxe, yalnızca ücretli sürüm ile kullanılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Whatsapp Android Uygulamasına Parmak İzi Kilidi Geldi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
avukat