Otomobili olanlar dikkat! Konya’da en uygun fiyat garantisiyle hizmet veriyorlar


KONFİAT‘ın Konya’da özel serviste öncü olduğunu söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Talha Altuntaş, “Konya’da araç kullanıcılarının en büyük problemlerinden birisi sanayide özel servis bandında istediklerini tek çatı altında bulamaması Elektrik varsa tamir yok, tamir varsa kaporta, boya yok. Bizim istediğimiz müşteri geldiğinde kaporta, boya, elektrik, yedek parça, hasar danışmanlığı, mekanik tamir, bakım, onarım gibi hepsini tekbir çatı altında bulundurmaktı. Açıldığımız zaman da Konya’da özel servis olarak öncüydük ve şuanda da öncü olduğumuzu düşünüyoruz. Şuan saymış olduğum tüm servisleri tek bir alanda kendi bünyemiz çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz” ifadelerini kullandı.

talha-altuntas.jpg

4 BİN METREKARELİK ALANDA HİZMET

Toplamda 4 bin metrekarelik alanda hizmet verdiklerini kaydeden Talha Altuntaş, “Müşteriyle olan ilişkilerini ön planda tutan, olumlu veya olumsuz dönüşlerde anında karşılık veren ve reaksiyona hemen girebilen bir servisimiz bulunuyor. Böyle olunca kaporta- boya bölümünü de bünyemize kattık. Bin metrekarelik kapalı alandan iki bin metrekarelik kapalı alana geçiş yaptık ve tesisimizi 4 bin metrekarelik alana çıkardık. Daha sonra hasar danışmanlığı, sigorta danışmanlığı birimlerimiz açıldı ve böylelikle çalışma arkadaşlarımızın sayısı da arttı. Şuan 30 kişilik bir dev kadroya sahibiz” dedi.

konfiat-3.jpg

YENİ YILDA DAHA DA BÜYÜME HEDEFİ

2024 yılı itibariyle daha da büyümeyi hedeflediklerini ve bu doğrultuda çalışmalar yaptıklarını söyleyen Talha Altuntaş, “Yakın zamanda servisimizi 500 metre daha kapalı alanda büyüteceğiz. Tüm imkânlarımızı daha geniş bir alanda tüm ekiple birlikte müşterilerimize sunmak istiyoruz. Çalışan sayımızı da artırmayı hedefliyoruz. Firmamızda büyüme yaşandıkça gelen taleplerin de artacağını düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

konfiat-2.jpg

KONYA’YA GELECEĞİN USTALARINI YETİŞTİRİYORLAR

Bünyelerinde bulundurdukları personellerle Konya’ya geleceğin ustalarını yetiştirdiklerini belirten Talha Altuntaş, “Amacımız müşterilerin sorunlarını hızlı bir şekilde giderebilmek ve çözüm odağına kavuşturabilmek. Günümüzde otomobil her şey. İş, gezi her yerde otomobil bir ihtiyaç halinde döndü. O ihtiyaca da en hızlı şekilde karşılık verebilirsek müşterimiz de bundan sonraki hayatına rahat bir şekilde devam edebilir. Her işini hızlı bir şekilde halledebilir. Ticaretle uğraşan kişilerin işleri aksamaz. Bu yüzden kalabalık bir kadroya sahibiz ve geleneksel bir yapımız var. Bu zamana kadar bozmadık ve bozmayı da düşünmüyoruz. Her lifimizde bir usta bir çırak ilişkisi ile çalışıyoruz. Yeni nesilde yeni ustalarımızı da yetiştiriyoruz” şeklinde konuştu.

HÜSEYİN KOYUNCUOĞLU / YENİ HABER

konfiat.jpgSource link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*