Teknoloji

Oppo Yeni Hızlı Şarj Cihaz Özelliği Olan RENO ACE’İ Tanıttı!

Tam Bir Amiral Gemisi Katili Olacan Telefon OPPO RENO ACE, 65W hızlı şarj özelliği ile yeni nesil telefonların arasında en dikkat çekenlerden biri.

10 Ekim 2019 tarihinde pazara sunulması beklenen Reno Ace, yeni nesil şarj teknolojisi ile rakipleri ile arasında oldukça büyük bir fark yaratacak gibi görünüyor. 65W’lık yeni nesil hızlı şarj teknolojisi ile, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Oppo Reno Ace, 10 Ekim’de akıllı telefon pazarına giriş yapacak. 3,5 mm’lik kulaklık girişi bulunan Reno Ace, USB Type-C ve ekrandan parmak izi tanıma gibi donanımlarla geliyor.

Oppo Reno Ace, 4lü kamera sisteminde 48 MP’lik bir ana kamerayla donatılmış. Damla çentikli ekran tasarımıyla gelen cihaz, 90 Hz OLED ekran yenileme özelliğine sahip. Reno ailesinin yeni üyesi olan Oppo Reno Ace, adeta gövde gösterisi yaparak sergilediği yüksek performansını Snapdragon 855 Plus işlemcisinden alıyor. En dikkat çeken belkide Oppo Reno Ace’i ön plana çıkaran en büyük özelliği ise 65 W gücündeki hızlı şarj özelliği.

65W hızlı şarj teknolojisi bulunan telefon, (elbette ki batarya kapasitesi süreyi kısaltabilir ya da uzatabilir) ortalama bir saat içerisinde bataryayı  %100 doldurma imkanı tanıyor. Oppo Reno Ace, motorlu bir ön kamerayla donanmış, yenilikçi ve güçlü özellikleri ile Çinli firma tarafından tam bir Amiral Gemisi katili olarak tanımlanıyor.

Reno Ace, 6,55 inçlik ekranında damla çentik yer alan cihaz, 8 GB RAM, 256 GB depolama alanına sahip. 4.000 mAh bataryaya sahip Reno Ace, 48 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş açı, 13 MP telefoto, 2 MP portre kurulumundan oluşan kamera sistemiyle 20x dijital zoom, 5x hibrit ve 2 kat optik zoom yapabiliyor. 5G özelliğinin bulunup bulunmadığı ise hala bir muamma.

Firma hızlı şarj özelliğini 65W SuperVOOC olarak isimlendirmiş. Oppo Reno Ace’nin, kutusunda hızlı şarj destekli bir adet adaptör ile geleceği düşünülüyor. Oppo Reno Ace, kağıt üzerinde sadece Reno değil Oppo ailesinin en güçlü cihazı gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan PUBG Günlük Oyuncu Verileri Düşüyor Mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
avukat