Teknoloji

Netflix’e Nasıl Üye Olunur, Netflix Aboneliği Nasıl İptal Edilir ?

Ülkemizde ve Dünyada binlerce yatta milyonlarda kullanıcıya sahip olan Netflix, birden fazla kategoride ödüllü film, dizi ve belgeseli internete erişimi olan cihazlar üzerinden büyük bir kolaylıkla izlenilmesini sağlayan abonelik sistemli bir platformdur.

Netflix hangi platformlarda kullanılabiliyor ?

Smart TV, Apple TV, Xbox One/360, PlayStation 3/4, Chromecast, veya Blu-ray gibi cihazlar ile Netflix’i Televizyonda da kullanabilirsiniz.

Tablet ya da akıllı telefonunuzda kullanmak isterseniz, cihazınızda bulunan uygulama mağazası üzerinden Netflix Orijinal uygulamasını indirerek, Netflix’in sonsuz dünyasına erişebilirsiniz.

Türkiye’de 22 Eylül 2016 tarihinde faaliyete giren dizi – film platform Netflix, son zamanlarda oldukça revaçta. Durum böyle olunca, denemek isteyen ya da içeriklerini merak eden kullanıcılar, Netflix’e abone bir diğer ifade ile üye olmanın yollarını aramaya başladılar.

Netflix’e nasıl üye olunur ?

Öncelikle Netflix’ın kullanıcılarına sunduğu paketlerden kendinize ya da ailenize uygun olanı seçmelisiniz.

Abonelik Paketleri

Netflix tarafından abone olmak isteyen kullanıcılara; üç farklı abonelik seçeneği sunuluyor. Bu üç abonelik seçeneğinin birbirinden farklı özellikleri mevcut. Abonelik paketlerinin özellikleri, ailenize ya da kendinize uygun paketi seçebilmek için çok önemlidir.

Üye olabilmek için, Netflix’in web sitesine girerek sizi karşılayan ekranda “30 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN” butonuna tıklayarak yapacağınız işlemler sonucunda üye olabilirsiniz.

Netflix Üyeliği Nasıl İptal Edilir ?

Öncelikle Netflix’in web sitesine giriş yapın ve kullanıcı adınızın üzerine tıklayın. Açılacak sayfanın “Üyelikler ve Ödemeler” bölümünün altında bulunan “Üyeliği iptal et” butonuna tıklayın. Sonrasında üyelik iptaliniz başarıyla gerçekleştirilmiş olacaktır.

Bir önceki yazımız olan YouTube Premium başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı