Teknoloji

İPhone 11 Pro Görünümü Sadece 10 TL!

İPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max, tanıtıldığı günlerde alışılmışın dışında kamera tasarımı ile çok konuşulmuştu. Genel olarak büyük bir çoğunluğun beğenmediği kamera tasarımı, bir kısım insan tarafından da oldukça fazla beğeniliyor. Yüksek fiyat etiketi ile satışa sonulan iPhone 11 Pro’nun farklı kamera tasarımını kendi telefonuna taşımak isteyen kullanıcılar için farklı bir kamera koruyucu satışa sunuldu.

2 Dolar fiyatına sahip bu koruyucu, 2 dolar yani Türk Lirası ile 11 Liraya satılacak. Bu minik aksesuar sayesinde iPhone 11, tıpkı iPhone 11 Pro gibi görünecek.

Yeni nesil bir akıllı telefon modeline sahip olmak isteyen lakin, bütçesi yetmeyen kullanıcılara çözüm olarak üretilen bu aksesuar, Çin’de üretilip tüm dünyaya satılmaya başlandı. İPhone 11 telefonun arka kamera paneline yapıştırılan bu aksesuar, tıpkı bir iPhone 11 Pro görünümü kazandırıyor.

2 Dolar Karşılığında 3. Kamera Görüntüsü

Her ne kadar piyasada kamera koruyucu adı altında satılsa da, iPhone 11 Pro kullanıyormuş gibi görünmek isteyen kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bu ürün, çeşitli internet sitelerinde 2 dolar fiyat etiketi ile satışta bulunuyor. Satışta olan sahte telefon kamerası, yalnızca iPhone X, iPhone XS ve iPhone Max modellerine uygun olarak üretilmiş durumda.

Kameraya herhangi bir zarar vermeyen ya da kamera çözünürlüğüne herhangi bir olumsuz etkisi bulunmayan bu aksesuar, kolaylıkla telefonun arka paneline yerleştirilebiliyor. Kullanıcılar bu sahte kamerayı çıkartmak istediklerinde ise, tek bir hamle ile kolaylıkla sökebiliyorlar. Öte yandan telefona takabilmek için bünyesinde bir adet yapışkan bant ile gelen aksesuar, telefona tam oturuyor, kullanım sırasında kolay kolay çıkmıyor. Sahte kamera görünümünün yanı sıra, kamerayı koruma özelliği de bulunan bu aksesuar, şimdilik sadece Çin’de üretilse de, tüm dünyaya e ticaret siteleri üzerinden satılıyor.  

Bir önceki yazımız olan Facebook, 100 geliştiricinin Gruplar üye verilerine uygunsuz şekilde erişmiş olabileceğini söylüyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı