Mobil

Huawei’nin Akıllı Kablosuz Kulaklığı FreeBuds 3 Türkiye’ye Geliyor

Huawei’den gelen bir açıklamaya göre Berlin’deki  IFA 2019 teknoloji fuar merkezinde duyurulan yeni FreeBuds 3 gerçek kablosuz stereo kulaklıkları beyaz ve siyah renk seçenekleri ile önümüzde ki günler içeresinde tüketiciler ile buluşacak. Birinci sınıf ses pazarına yeniden ilgi duyulmasını sağlayan ve özel A1 yongası ile kuvvetlendirilen yeni bir ses stratejisi başlatan FreeBuds 3 yep yeni bir akıllı ses dünyasını oluşturuyor. Kirin A1 yongası FreeBuds 3 için oldukça kaliteli ve üstün sesler sunmak adına müzik, ses ve dijital ses işleme tekniklerinin üretimi için yüksek ile yaklaşıyor. Ayrıca Kirin  A1 çipi  ile çalışan yeni akıllı kulaklıklar kategorisinde lider özellikler olan sabit bağlantı ve basit, gürültü kontrolüne sahip ve düşük gecikme süresine sahiptir. FreeBuds 3 kablosuz kulaklıklar Android, Android Headlines, soundGuys, Authority, Stuff, TalkAndroid, Mechanics, SlashGear ve TechAdvisor yayınlarından IFA 2019’un en iyi ödüllerini alarak 10’dan fazla ödüle sahip olma hakkı kazandı.

KIRIN A1 ÇİP VE YENİ ESTETİK TASARIM
Giyilebilir teknolojiler pazarına özel tasarlanmış olan ilk çok KirinA1 4,3 mm × 4,4 mm boyutunda var olan küçük kaplama alanı sayesinde karmaşık işlemleri oldukça kolay ve verimli bir şekilde yapıyor. İletişim alanındaki akıllı uyarlanabilen frekans atmalı teknolojinin öncü olduğu Huawei’nin yeni nesil sinyal seçim algoritması ile bir araya geldiğinde Kirin A1 ve Wi-fi gibi 2.3 sinyalinden etkilenen frekans bantlarını net bir şekilde belirleyebiliyor ve serbest bir kanala aktarabiliyor.

20 SAAT ÇALMA SÜRESİ
FreeBuds 3 kutusu, kablosuz şarj özelliğine sahiptir. Bu sebep ile hem ters kablosuz şarjı destekleyen akıllı telefonlar hem de kablosuz şarj cihazları ile şarj edilebilme özelliğine sahiptir. KirinA1 çipinin oldukça yüksek ve verimli güç tüketimini kullanan Huawei FreeBuds 3 tek bir şarjla 4 saatlik kullanımı var ve bunun yanı sıra şarj kutu ile kullanıldığında toplam 20 saatlik çalma süresi sunabiliyor. Ve bu durum tüm kullanıcıları oldukça memnun ediyor. Huaewi çıkardığı kulaklığı ile tüketicilerin dikkatini kısa bir sürede üzerine toplamayı hedefliyor.

Bir önceki yazımız olan Smasung’un Katlanabilir Yeni Akıllı Telefonu: Samsung W20 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı