Mobil

En İnce 5G Bağlantılı Akıllı Telefon: Oppo Reno 3 Pro

Çinli teknoloji üreticilerinden biri olan OPPO, yeni nesil akıllı telefonu olan OPPO Reno 3 Pro 5G’yi gelecek günlerde tanıtmak için hazırlıklar yapıyor. Oppo’nun Başkan Yardımcısı Brian Shen’in ünlü sosyal paylaşım sitesi olan Twitter’dan yayımladığı fotoğraf ile akıllı telefon piyasasını sarsmayı hedefleyen cihazın özelliklerini sizler için derledik.

Çin merkezli en büyük ve en çok üretim yapan, geniş ürün yelpazesine sahip olan şirketlerden biri Oppo, özellikle de 2019 yılında akıllı telefon pazarına sürdüğü akıllı telefonları ile tüm dikkatlari üzerine toplamış durumda. 5 aralık 2019’da neredeyse çerçevesiz bir ekrana sahip olan akıllı telefonu Oppo Reno 3 Pro 5G’yi  satışa sunmayı planlayan şirket, aynı zamanda en ince 5G bağlantısına sahip olan akıllı telefon üreticisi ünvanını da elinde bulunduruyor.

Her ne kadar çentiksiz bir ekrana sahip olduğu izlenimine varılsa da, Reno 3 Pro 5G  sol üst köşesinde oval bir delik barındırıyor. Öte yandan sağ panelinde bir adet güç düğmesi bulunduran akıllı telefon cam gövdeli ve yalnızca 7,7 mm kalınlığa sahip. Oppo Reno 3 Pro 5G’nin, kendi segmentinde yer alan en ince çift modlu 5G telefon olacağı da söylenmekte.

Oppo Reno 3 Pro 5G hakkında pek fazla bilgi yayımlanmasa da, yakın zamanda gerçekleştirilecek olan lansman vasıtası ile tüm detayları öğrenebileceğiz.

Bir önceki yazımız olan Huawei Mate 20 X Özellikleri ve Fiyatı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı