Bu yıl sinema severlerin en çok beklediği filmler


Deadpool & Wolverine

Deadpool marvel evereninin en trol kahramanlarından birisidir. Çünkü kendisi kahramandan daha ziyade bir anti kahramandır. Bir kişiyi kurtarmak gibi bir amacı yoktur. Sadece kendi çıkarı olduğu zaman bir şeyler yapar Deadpoolu’da seyirciye sevdirende budur ayrıca 4. Duvarı kıran kahramanımız bu sefer yanında Wolverini’de almıştır. Serinin yıllardır beklenen 3. Filmi olan yapım insanların beklediği filmler arasında bu yıl vizyonda en çok ses getirecek yapımlardan bir tanesi.

1-deadpool.jpg

Furiosa: Bir Mad Max Destanı

Mad Max: Öfkeli yolların devamı olan seri yine bu yıl en çok beklenilen filmlerinden bir tanesi ilk serisi herkes tarafından sevilen Distopik film hala daha kült filmler arasındadır. Bilmeyenler için film Nükleer savaşın ardından dünya, çöllerin yaygınlaştığı ve susuzluk probleminin arttığı bir yer haline gelmiş, aynı nedenle medeniyet çöküşe doğru gittiği dünya da yaşamaya çalışan Max ve Furiosa’yı konu alıyordu. İkinci Filminde ise Furiosa’nın gençlik yıllarını konu alıyor.

2-fruso-mad-max.jpg

Joker : İki Delilik

Joker filminin ilk serisi fazlasıyla ses getirmişti. Devamı gelecek olan serinin bu sefer yanında Jokerin ünlü sevgilisi olan Harley Quinn’de yer alıyor. İkilinin tanışmasını ve macerlarını anlatan film bu yılın en çok beklediği filmlerden bir tanesi ilk filmini yöneten Cristoper Nolan ikinci filmini Todd Phillips’e bıraktı başrollerinde usta oyuncu Joaquin Phoenix yer alırken bu sefer yanında dünyaca ünlü Lady Gaga’da Harley rolüyle karşımıza çıkmakta.

3-joker-iki-delilik.jpg

Çılgın Hırsız 4

Minyonlardan sonra herkesin beklediği film olan çılgın hırsız 4 animasyonu sadece çocuklar için değil yetişkinlerinde sevdiği beğendiği bir animasyon haline gelmiştir. Film bu yıl vizyona girecek filmler arasında en çok beklenenlerde filmde kendi ailesini kuran Gru ile sadık hizmetkârları Minyonların yeni maceralarını anlatıyor. Bu yıl en çok ses getirecek animasyonlar arasında.

4-cilgin-hirsiz.jpgSource link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*