Teknoloji

Arkadaş Bulma Uygulamaları

Teknoloji çağında olmamız ve akıllı telefonların hemen hemen herkesin elinde bulunması nedeniyle, mobil uygulamalar üzerinden arkadaş bulmak da yoğun bir şekilde artış göstermiştir. Arkadaş bulmak isteyen kişiler, telefonlarına yükledikleri programlar sayesinde kolay bir şekilde arkadaş bulabildiği gibi, bu kişilerle muhabbeti birkaç seviye ileriye götürerek sevgili dahi olabilmektedir. Bu nedenle, 2016 yılında en iyi arkadaş bulma uygulamaları noktasında sizleri bilgilendirmek gerekmektedir.

Tinder İle Arkadaş Edinmek

Bilindiği gibi birçok kişi, Tinder uygulamasından haberdar değildir. Bu uygulama ile birlikte, karşınıza çıkacak fotoğrafları beğenebilir, beğendiğiniz kişinin de sizin fotoğrafınızı beğenmesi halinde mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Karşıdaki kişiyi beğenmeniz ve karşıdaki kişinin sizi beğenmemesi halinde ise, hiçbir şekilde mesajlaşma şansınız bulunmamaktadır. Tüm dünyada kullanılan Tinder, en popüler nın başında gelmektedir. Hatta Tinder üzerinden sevgili bulan birçok kız ve erkek bulunmaktadır. Sizler de telefonunuza Tinder yüklerek, arkadaş bulma noktasında Tinder hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Swarmm üzerinden arkadaş edinmek!

Birçok insan, yer bildirimi yapmak için kullanılan Swarmm uygulamasını, amacı dışında kullanarak, arkadaş bulmayı kolaylaştırmaktadır. Belirli bir mekanda oturduğunuzda karşınızdaki kişiyi beğenmeniz halinde, mekanda check-in yapan kişilere bakabilir, karşınızdaki kişiyi görmeniz halinde ise onu ekleyerek hızlı bir şekilde muhabbet etmeye geçebilirsiniz. Tabii ki arkadaş ekledikten sonra karşı tarafın sizi kabul etmesi ve arkadaşı olmanıza izin vermesi gerekmektedir. Arkadaş olamadığınız takdirde, Swarmm üzerinden muhabbet etme imkanı bulunmamaktadır. En iyi arkadaş bulma uygulamaları arasına giren Swarm , aslında arkadaş bulma uygulamasından çok yer bildirimi uygulaması olarak bilinse de, ülkemizdeki kullanım amacı tamamen arkadaş bulma üzerine kurulu diyebiliriz. Bu açıdan bakıldığında da, Swarmm için arkadaş bulma uygulaması demek absürd olmayacaktır.

En iyi arkadaş bulma uygulamalarından bir tanesi: Badoo!

İnternet dünyasında çok fazla yerde karşımıza çıkan Badoo ise, en iyi arkadaş bulma uygulamalarından bir tanesi olarak bilinmektedir. Son derece orijinal bir adres olan Badoo, arkadaş edinmek isteyen kızların ve erkeklerin yoğun şekilde uğradığı mecraların başında gelmektedir. Bu nedenle, sizler de en iyi arkadaş bulma uygulamalarını merak ediyorsanız, telefonunuza Badoo indirerek hızlı bir şekilde arkadaş bulabilir, hatta bulduğunuz kişiyle sevgili bile olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 6.His ve Mistik Güç başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. bu uygulamalar üzerinden başlayacak olan arkadaşlıkların sağlıklı şekilde yürüyeceğini düşünmüyorum şahsen

  2. sanal aşk sanal dostluk bunlar gelip geçici şeyler adamın bir engel atmasına bakar elektrik gittimi şarj bittimi sizin arkadaşlık da biter yanlış mı düşünüyorum?

  3. umarım hiç kimse, uygulamalar üzerinden arkadaş ve sevgili arayacak kadar yalnız ve çaresiz kalmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı