Teknoloji

APPLE YENİ 10.2 İNÇ İPAD DUYURDU

9,7 inçlik iPad, Apple'ın eko sisteminin duvarlı bahçesine sayısız yeni kullanıcı getiren Apple için en popüler iPad olmuştur. Bu popüler iPad şimdi çok ihtiyaç duyulan bir yükseltme aldı ve Apple, Apple'ın günümüzün geniş ekran bilgisayarından beklenenleri eşleştirdi.

Yeni iPad artık en dikkat çekici değişiklik olacak olan 10.2 inçlik bir ekrana sahip. Diğer büyük değişiklik 7 gerçeğidir inci nesil iPad şimdi RAM açıklanmayan bir miktar ile eşleştirilmiş Apple‘ın 10x füzyon çipi kullanır. Yeni iPad da 7 yaparak, tam boy akıllı klavye ile uyumlu olacak , ama daha iyi performans ve süper yönetilebilir form faktörü ile fiyat bir kısmı için, bir giriş seviyesi dizüstü bilgisayar gibi nesil iPad kadar iyi.

7.i nesil iPad öğrenciler ve eğitim enstitüleri 299 $ arasında özel bir fiyat alma ile, $ 329 de perakendecilik başlar. Yeni iPad Eylül 30. 7’nin başka ilginç özelliği başlayarak satışa sunulacak inci iPad tamamen geri dönüşümlü alüminyumdan yapılmış olması olduğunu nesil. Açıkçası, yeni iPad, yeni işletim sisteminin tüm inanılmaz özelliklerini Apple’ın bu giriş seviyesi tabletine getirecek olan en yeni iPadOS’u kullanacak.

Apple’ın Eylül ayındaki etkinliği sırasında yeni bir iPad duyurmak için sahneye çıkması ilginç. Genellikle, yeni iPad duyuruları Ekim ayında yapılacaktır ve bu nedenle şirketin giriş seviyesi iPad‘i için erken duyuru yapmak, daha sonra Ekim ayında daha güçlü modeller görebileceğimiz anlamına gelir.

Yeni yedinci nesil iPad, 32 GB ve 128 GB yapılandırmalarda gümüş, uzay gri ve altın kaplamalarla geliyor. İPad, Wi-Fi modeli için 29.900 INR ve Wi-Fi + Hücresel modeli için INR 40.900’den başlar ve Apple Yetkili Satıcıları ve belirli taşıyıcılar aracılığıyla edinilebilir (fiyatlar değişebilir).

Ayrıca Apple, Always-On ekranıyla gelen en son Apple Watch 5‘i duyurdu. Buradaki her şeyi okuyabilirsiniz . Ayrıca burada Apple TV + ve Apple Arcade oyun servisi duyuruları var. Yeni iPhone 11 hakkında daha fazlasını okuyun burada ve iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max hakkında burada

Bir önceki yazımız olan Steelseries Arctıs 1 Pubg uyumlu. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı