Mobil Oyun

Android Ve iOS İçin En İyi Araba Yarış Oyunları


Araba yarışı oyunları denilince son zamanlarda
Akıllara gelen en popüler ve en çok sevilen yarış oyunlarını sizler için tanıttık. F1 Mobile, Ashaplt 9 ve Need for Speed: No Limite gibi en popüler oyunları açıkladık. Yıllardır konsol ve bilgisayarlarla yaşadığımız motor tutkusunu artık mobilde de yani cep telefonlarımızda da yaşıyoruz. Günün her dakikası her saati hatta neredeyse her saniyesinde istediğiniz yerde oynayabilme imkanı ve oyunların kalitesi artık çok daha ilgi çekici ve kaliteli bir hale geldi. Araba sevgisini mobil telefonlara taşıyan son dönem popüler oyunlar artık neredeyse orya seviye bilgisayar oyunlarıyla eşit seviyeye geldi. Kullanıcılar tarafından çok fazla ilgi görünce de büyük ve kaliteli firmaların da dikkatini çekti.

Günümüzün En Iyi Mobil Uygulama Oyunları

F1 Mobile Racing:


Çoğu araba yarışı tutkunu için Formula 1’in apayrı bir yeri vardır. Arabaların sesi, yarış pistleri ve büyük araba markaları işte tüm bu özellikler Formula 1 deneyimidir. Formula 1 deneyimini telefonunuzda yaşamak istiyorsanız eğer Formula 1 Racing tam da sizin aradığınız bir oyun olacaktır.  F 1 Mobile Racing ile kendini aracınızı  geliştirerek isterseniz birden fazla oyuncu seçeneği ile de dünyanın  her bölgesinden sürücülerle birlikte yarışabilirsiniz. Eğer isterseniz F 1 takımların herhangi biri ile Lewis Hamilton gibi gerçek  sürücülerle karşı yarışabilirsiniz.

Need for Speed: No Limit


Birçoğumuzun gençliğini alan Need for Speed mobil uygulamalarda peşimizi bırakmıyor. Sokak yarısı oyunları denilince akla ilk gelen oyunlardan biri olan NFS mobil oyunu da ortalığı toz duman etmeye devam ediyor. Sadece Android platformlarında bile 5 milyona yakın olumlu yoruma sahip.

Asphalt 9: Legends


Asphalt 8 oyununun yapımcıları bu sefer daha gelişmiş ve daha kaliteli programlarla karşımıza çıkıyor.  Gerçek arabalarla yarıştığınız oyunda yaptığınız seçimler ile yarışın sonucunu belirliyorsunuz. Asphaltta kazanmak istiyorsanız eğer nitro kullanımına oldukça dikkat etmelisiniz çünkü oyunu kazanıp kazanamamanız nitro kullanımına  bağlıdır.

Real Racing 3


100 milyon indirmeyi geçen Real Racing 3 mobil yarış oyunları arasında neredeyse en az yer kaplayan ama fazlasıyla sürüş deneyimi sağlayan oldukça popüler bir oyundur. Ve sadece bu oyuna özel yarış pistleri de dikkat çekiyor. Birden fazla oyuncu ilede oynanabilen oyunda zaman yarışı, gece modu ve diğer oyuncular ile sıralama yarışı gibi özelliklere de sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı