Teknoloji

2019 Audi A8 L İnceleme

Bunun yerine, A8 gibi bir araba satın alırsınız (veya daha büyük olasılıkla kiralarsınız). Bu bir statü sembolü. Yaptığın bir işaret. Yani bir an için pencereden dışarı mantığı ve pratikliği atmak, 2019 Audi A8 , sizi istediğiniz kılan bir araba mı?

Kimsenin lüks bir amiral gemisine ihtiyacı yok. Tanım olarak, lükslerin insanların ihtiyaç duymadığı şeyler olduğu, orta büyüklükteki lüks salonların çok büyük olduğu gerçeğini görmezden gelseniz bile, kendilerini bir Audi A6 veya BMW 5 Serisi‘nin sağladığından daha fazla alana ihtiyaç duyan birini hayal etmek zor . Ve aynı paraya göre, genellikle solungaçlara yüklenen bir orta büyüklük ile temel model bir amiral gemisi arasında seçim yapabilirsiniz.

Egonu okşuyor ve lüks bir amiral gemisinin yapması gereken gibi kendini özel hissettiriyor mu?

Muhtemelen değil, sadece dış tasarıma hükmedin. Işık gösterisine rağmen, her kilitlenişinde yaptığı performansta, A8 neredeyse düz bir noktaya geliyor. Dört kapılı Prolog kavramı , bu değildir. Sonra, Jaguar XJ ve belki de Maserati Quattroporte dışında , bu segmentteki otomobiller genellikle çarpıcı görünümleriyle bilinmemektedir. Lüks kabinler, en son teknoloji ve etkileyici uzunluk hakkında daha fazla bilgi veriyorlar.

A8‘in stilleri sizin için yeterince heyecan verici olmasa da, onun büyük bir otomobil olduğunu fark etmek için bir bakış yeterli. ABD yalnızca 123.1 inç dingil mesafesi olan ve toplamda 208.7 inç olan daha uzun A8 L’ye sahip. A6’ya kıyasla, ekstra bir 8.0 inç dingil mesafesi ve 14.3 inç toplam uzunluk.

İçinde, ancak, bu farklı bir hikaye. Yeni A6‘yı gördüyseniz, düzen aşina olacaktır, ancak temiz, modern tasarım hala taze hissediyor. Çizgi üzerindeki gizli hava menfezlerini ortaya çıkarmak için geri çekilen ahşap döşeme, özellikle hoş bir dokunuş. Bir A8 alacaksanız, piyano siyahı plastikten daha çok hoşlanıyorsunuzdur. Beklediğiniz kadar parmak izi göstermez, ancak ön panelin ve orta konsolun tasarımının önemli bir parçasıdır.

İle Audi ‘nin Sanal Kokpit ve iki büyük dokunmatik ekranlar, orta konsol düğmeleri ve düğmeler büyük ölçüde yoksun olduğunu. Neyse ki, Audi aynı zamanda kullanımı sezgisel ve girdilere hızlı cevap veren bir sistem geliştirmek için zaman aldı, bu yüzden düğmelerin eksikliği bir sorun olmamalı. Arka koltukta sürüş için yeterince şanslı olan yolcular için uzaktan kumanda bile kullanımı kolaydır. Audi‘nin yüksek çözünürlüklü grafikleri harika görünmesi sadece bir bonus.

Sonunda, ABD isteğe bağlı bir V-8 elde edecek, ancak şimdilik A8‘in tek motoru 335 hp ve 369 lb-ft tork üreten 3.0 litrelik bir turboşarjlı V-6. Sekiz vitesli şanzıman, standart dört tekerlekten çekiş ve 48 voltluk hafif hibrit bir sistemle eşleştirilen Audi, A8 L’nin 5.6 saniyede 60 mil vuracağını tahmin ediyor. Bu özellikle hızlı değil, ama hala yavaş olmaktan uzak. Ayrıca, A8 gibi otomobiller bir sonraki trafik ışığına göre yarışmaktan ziyade konforda daha fazla seyahat ediyor.

Dört tekerlekten direksiyon sistemi ve aktif süspansiyonun A8‘i ne kadar geliştirdiğini göz önüne alarak, A8‘inizin her ikisine de sahip olduğundan emin olmak istersiniz. Sadece ödemeye hazır olun. 2019 A8 84.795 $ ‘dan başlasa da, iyi donanımlı sürümler 100.000 $ işaretini geçebilir. V-8 ile A8‘in en çok istenen iki özelliği ve diğer birkaç seçenekle 150.000 dolarlık bir fiyat etiketi şaşırtıcı olmaz.

Bir önceki yazımız olan Bu büyük dron helikopter gibi uçuyor, çift kanatlı uçuyor ve 70 kilo taşıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
avukat